Hakkımda

Merhaba!

Ben Muhammet Şahin ADİBAŞ, 2003 yılında Zonguldak’da doğdum. Lise öğrencisi olarak eğitimime devam etmekteyim. Küçüklüğümden beri ilgi odağım bilgisayarda hep yeni bir şeyler yapmak ve öğrenmek oldu. Ülkeme bu alanda bir şeyler katabilmek öncelikli hedefim.

2019 yılının başlarında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansının Bilgi İşlem Sorumlusu Muhammed TEMLİ hocam ile tanıştıktan sonra, Siber Vatan projesi çatısı altında Türkiye de Siber Güvenlik alanında yetkin uzmanlardan;

  • CEH Eğitimi
  • Linux ve Network Eğitimi
  • Web Güvenliği Eğitimi
  • Malware Analizi ve Tersine Mühendislik

gibi eğitimler aldım. Lise öğrencilerinden oluşan Karaelmas Junıor Team olarak CTF yarışmalarına katılıyoruz, hem yeni bir şeyler öğreniyor hemde bildiklerimizi pekiştiriyoruz.

Yazılım alanında Python ve C gibi dillerde öğrenim sürecim devam ediyor, sürekli yeni bir şeyler araştırarak, öğrenerek kendimi geliştirmeye çalışıyorum.

YouTube Kişisel Kanalımda ise Siber Güvenlik, Yazılım gibi alanlar ile ilgili paylaşımlar yapıyorum. Kanalıma tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ayrıca boş vakitlerimde oynadığım oyunların videolarını paylaştığım 35.000 aboneyi geçkin bir YouTube kanalım var. Kanalıma tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benimle iletişime geçmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Twitter Adresim: @muhammetadibas